Apartamenty

W każdym są dwie owce — jedna rządna przygód, druga łaknąca wygody. Nasze apartamenty pozwalają im paść się wspólnie, w komfortowo urządzonej przestrzeni. Zadbaliśmy, by goszczącym tam osobom niczego nie zabrakło, a widok z okien zapierał dech w piersiach. Nie ma lepszego miejsca na odpoczynek, a już szczególnie po dniu pełnym wrażeń.

hotel w górach

Owca we Wrocławiu

Ten apartament, w klimacie nostalgii za pobliskim Wrocławiem, ma dwie przytulne sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim), salon z rozkładanym narożnikiem i świetnie wyposażonym aneksem kuchennym oraz wszystko, czego potrzeba, by w spokoju wypocząć.
Zobacz Pokój
hotel w górach

Owca w Nowym Jorku

Ten pokój to spełnienie amerykańskiego snu. Dwie przytulne sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim), duży salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, narożnik z funkcją spania, a do tego widoki, które nie śniły się amerykańskim wizjonerom.
Zobacz Pokój
hotel w górach, apartament w górach

Owca w Tokio

Owca w Tokio to przytulna, przestronna przestrzeń w japońskim klimacie, z dwiema sypialniami (jedna z łóżkiem małżeńskim) i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym.
Zobacz Pokój
hotel w górach

Owca na Olimpie

A jakby tak skusić się na wielki, grecki wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej? Owca na Olimpie ma dwie sypialnie, duży salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz balkon z widokiem na Góry Bystrzyckie.
Zobacz Pokój
Zobacz pozostałe pokoje