Dzień Dziecka. Atrakcje dla dzieci w górach!

Wiecie, jakie są najfajniejsze prezenty na dzień dziecka? Czas i wspólnie spędzone chwile! Czas na wyjątkowe świętowanie Dnia Dziecka w górach, pełne radości, śmiechu i rodzinnej harmonii!


Oto, co dla Was przygotowaliśmy:


Rozpoczęcie Dnia od Pyszności – Śniadanie:


Zaczynamy od pysznego śniadania, które dostarczy Wam energii na cały dzień pełen atrakcji.

Kreatywne Warsztaty dla Dzieci – Zabawa z Animatorką:


Nasi najmłodsi Goście będą miały okazję wziąć udział w fascynujących warsztatach z waty cukrowej i bańkami mydlanymi XXL, poprowadzonych przez naszą doświadczoną animatorkę. Kreatywność, radość i niezapomniane chwile gwarantowane!

Muzyczna Rywalizacja – Quiz Muzyczny dla Rodzin:


Wieczorem zapraszamy na muzyczny quiz, gdzie tematem będą utwory z MUZYKI FILMOWEJ I BAJKOWEJ. Czas na rywalizację, śpiew i wspólną zabawę!

Kulinarna Uczta – Wegański Grill (dodatkowo płatne):


Po południu serwujemy wyjątkowy grill, na którym znajdziecie bogatą ofertę wegańskich przysmaków. Rozkoszujcie się alternatywami mięsa, roślinnymi kaszankami, kiełbaskami, burgerami, sałatkami i surówkami.

Dodatkowe Chwile Relaksu (płatne):


Dla tych, którzy pragną pełnego relaksu, proponujemy płatne sesje masażu lomi-lomi oraz jogi, dostępnej indywidualnie, parami lub z maluszkami!

Taki wyjazd to także wspaniały prezent na dzień dziecka dla dorosłych. Kiedy na świecie pojawiają się wnuki, często te pierwsze, oryginalne dzieci, schodzą na drugi plan. Nie musi tak być! Atrakcje na dzień dziecka połączone z noclegiem w górach to świetna okazja na rodzinny, wielopokoleniowy wyjazd, na którym skorzystają zarówno te nowe, jak i najstarsze dzieci. To również znakomity prezent na dzień dziecka dla dorosłych, który po prostu umożliwia dorosłym już rodzicom i dziecom na spędzenie wspólnego czasu, relaks i pielęgnowanie tej wyjątkowej, bo dojrzałej już relacji!

Spis Treści
Rodzaje Pokoi
  • Wszystkie
  • Apartamenty
  • Pokoje czteroosobowe
  • Pokoje dwuosobowe

Owca w Reykjaviku

100 zł/osoba/noc

Pokój jak nordyckie marzenie. Po jednej stronie okna romantyczna łąka i Góry Bystrzyckie, po drugiej stronie okna islandzka zorza polarna. Może nawet Björk zaśpiewa Wam do snu.

Owca w Seulu

100 zł/osoba/noc

A jakby tak wybrać się na wypoczynek z południowokoreańskim akcentem? W tym pokoju wypoczniesz po wędrówkach, w towarzystwie widoku na seulskie przygody Owcy-powsinogi, co to w niejednej stolicy się pasła.

Owca w Berlinie

100 zł/osoba/noc

Zamiast wibrujących dźwięków techno, szum lasu. Ten pokój w klimacie „Królika po berlińsku” spełni oczekiwania górski wyjadaczek i wyjadaczy i zapewni Wam błogi odpoczynek po dniu pełnym przygód.

Owca w Buenos Aires

130 zł/osoba/noc

W sierpniu 1939 roku Witold Gombrowicz wsiadł na pokład statku „Chrobry”, aby odbyć podróż do wybrzeży Argentyny. Ty możesz po prostu odwiedzić Spaloną, a Buenos Aires będzie na Ciebie czekać, jak gdyby nigdy nic.

Owca we Wrocławiu

130 zł/osoba/noc

Ten apartament, w klimacie nostalgii za pobliskim Wrocławiem, ma dwie przytulne sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim), salon z rozkładanym narożnikiem i świetnie wyposażonym aneksem kuchennym oraz wszystko, czego potrzeba, by w spokoju wypocząć.

Owca w Tokio

130 zł/osoba/noc

Owca w Tokio to przytulna, przestronna przestrzeń w japońskim klimacie, z dwiema sypialniami (jedna z łóżkiem małżeńskim) i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym.

Owca w Bombaju

130 zł/osoba/noc

Poczujcie się jak w filmie rodem z Bollywood nocując w przytulnym Bombaju, pokoju z widokiem na las.

Owca w Lizbonie

100 zł/osoba/noc

Podróż pocztówkowym, portugalskim żółtym tramwajem… wprost do dolnośląskiego lasu, w którym jesienią grzyby wyrastają (nie tylko) po deszczu? Takie rzeczy tylko w Owcy z Widokiem.

Owca w Madrycie

100 zł/osoba/noc

Ten pokój poleca się na fiestę i na sjestę. Jest tu wszystko, czego potrzeba, a do tego przepastna łąka jesienią usłana kaniami i malownicze Góry Bystrzyckie. To dopiero życie jak w Madrycie!

Owca w Nairobi

130 zł/osoba/noc

W stolicy Kenii, czy w Kotlinie Kłodzkiej, wywczas każdej szanującej się owcy przysługuje. Zapraszamy do Kotliny, gdzie w otoczeniu gór i łąk i lasu będzie można wypocząć w przytulnym pokoju inspirowanym kawałkiem Afryki Wschodniej.

Owca w Pradze

100 zł/osoba/noc

Wchodzi do pokoju czwórka przyjaciół, a tam czeska gospoda. A do tego Owca w Pradze ma widok na las z odsłuchem na ptasie radio w letnie poranki! Myśleliśmy, że bliżej niż z Dolnego Śląska do...

Wypocznij w pokoju z ukraińskim klimatem. Czy to powiew odesskiej bryzy, czy bystrzyckie czyste powietrze, każdy zasługuje na oddech. Слава Україні!

Owca w Nowym Jorku

130 zł/osoba/noc

Ten pokój to spełnienie amerykańskiego snu. Dwie przytulne sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim), duży salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, narożnik z funkcją spania, a do tego widoki, które nie śniły się amerykańskim wizjonerom.

Owca na Olimpie

140 zł/osoba/noc

A jakby tak skusić się na wielki, grecki wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej? Owca na Olimpie ma dwie sypialnie, duży salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz balkon z widokiem na Góry Bystrzyckie.