Kontakt

hotel w górach

Halo, odbiór – tu Owca z Widokiem. Nie ma u nas ani głupich pytań ani głupich odpowiedzi, nawet jeśli nie zawsze są szczególnie poważne.

Czy chodzi o rezerwację pokoju, o restaurację, czy generalnie sprawy wagi wszelakiej, zapraszamy do kontaktu. Jak to mówią za granicą in touch, czyli że jesteśmy w dotyku. ?


Rezerwuj pokój

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi wolnymi terminami, w których już nie możemy się doczekać, aby was ugościć!
Rezerwuj online!

Znajdziesz nas tutaj

Adres
Spalona 3D, 57-516 Spalona

Wyślij nam wiadomość

Contact Form
hotel w górachhotel w górach

FAQ

Nurtuje Cię pytanie o ręczniki, dłuższą dobę hotelową lub zachodzisz w głowę, czy sprostamy Twoim wymaganiom żywieniowym? Sprawdź listę najczęściej zadawanych nam pytań, a jeśli chciałbyś wiedzieć coś, o co nikt nas jeszcze nie zapytał, pisz śmiało maila.
FAQ Szukaj

Czy w Owcy jest sala, w której możemy przebywać większą grupą?

W Owcy jest sala, z której goście mogą korzystać w określonych godzinach w ciągu dnia. Jeśli chcielibyście spędzić w niej więcej czasu większą grupą, istnieje taka możliwość za dodatkową opłatą.

Czy w Owcy można zorganizować ognisko lub grilla?

Nasza Owca jest bardzo blisko lasu, więc ze względów bezpieczeństwa i dla komfortu innych gości, nie ma możliwości zorganizowania u nas ogniska. Mamy jednak w naszej ofercie wege pakiet grillowy, który możecie wykupić dla większej grupy po wcześniejszych ustaleniach.