Pakiety

Urlop, wiadomo, planuje się z przyjemnością. Są jednak rzeczy, wokół których nie ma co owijać zanadto swoich myśli. W Owcy z Widokiem mamy pakiety, które pozwolą Wam skupić się na wypoczynku i przygodach, a całą resztą zajmiemy się za Was. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanej przez nas oferty pakietów.

Będzie gdzie wygodnie spać, będzie co pysznie jeść, znajdzie się coś specjalnie dla par, rowerzystek i rowerzystów, rodzin i osób ze zwierzakami. Dla osób decydujących się na pakiety mamy też autorską mapę okolicznych atrakcji-perełek i małe co nieco w prezencie. Słowem żyć, żyć i jeszcze raz… wypoczywać.

Rezerwacja bezpośrednia.

Jeżeli chcesz, możesz też do nas napisać, wypełniając nasz formularz rezerwacyjny, albo wykorzystać wbudowany system rezerwacji.
Napisz do nas
Zarezerwuj wolny termin
od 1720 zł

Ferie w górach 2023

Zespół Owcy z Widokiem przygotował dla Ciebie atrakcyjny pakiet pobytowy na ferie zimowe 2023. Oferty rodzinne w górach przygotowaliśmy w ten sposób, aby w naszych owczych prograch każdy czuł się komfortowo i niczego mu nie brakowało. Obiekt zlokalizowany jest w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet
od zł

Joga z widokiem

Jesteś instruktorką bądź instruktorem jogi i szukasz miejsca, w którym możesz zorganizować warsztaty pracy z ciałem? Możesz zrobić to w Owcy z widokiem!
Zobacz Pakiet
od 16000 zł

Wasze wymarzone wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Wesele rustykalne, boho, a może w klimacie starego schroniska górskiego w Sudetach? Przygotujemy je razem z Wami.
Zobacz Pakiet
od 300 zł

Wakacje w górach

Owcza oferta na lato. Z pakietu Wakacje w górach możecie skorzystać u nas od połowy czerwca do końca sierpnia. Zapraszamy!
Zobacz Pakiet
od 300 zł

Dla rowerzystów i rowerzystek

A może by tak… tour de Ziemia Kłodzka? Dolny Śląsk to prawdziwy raj dla rowerowych zajawkowiczów, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!
Zobacz Pakiet
od 666 zł

Weekend we dwoje

Jest cię więcej niż 1 a mniej niż 3? Wygrałeś możliwość zobaczenia tego pakietu! Dla par przygotowaliśmy coś specjalnego.
Zobacz Pakiet