Pakiety

Urlop, wiadomo, planuje się z przyjemnością. Są jednak rzeczy, wokół których nie ma co owijać zanadto swoich myśli. W Owcy z Widokiem mamy pakiety, które pozwolą Wam skupić się na wypoczynku i przygodach, a całą resztą zajmiemy się za Was. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanej przez nas oferty pakietów.

Będzie gdzie wygodnie spać, będzie co pysznie jeść, znajdzie się coś specjalnie dla par, rowerzystek i rowerzystów, rodzin i osób ze zwierzakami. Dla osób decydujących się na pakiety mamy też autorską mapę okolicznych atrakcji-perełek i małe co nieco w prezencie. Słowem żyć, żyć i jeszcze raz… wypoczywać.
od 1190 zł

Minifestiwal andrzejkowy - weekend andrzejkowy 2022

Przygotowaliśmy dla Was unikalną ofertę trzydniowego minifestiwalu andrzejkowego w malowniczym i tajemniczym zakątku Kotliny Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet
od zł

Joga z widokiem

Jesteś instruktorką bądź instruktorem jogi i szukasz miejsca, w którym możesz zorganizować warsztaty pracy z ciałem? Możesz zrobić to w Owcy z widokiem!
Zobacz Pakiet
od 16000 zł

Wasze wymarzone wesele w Kotlinie Kłodzkiej

Wesele rustykalne, boho, a może w klimacie starego schroniska górskiego w Sudetach? Przygotujemy je razem z Wami.
Zobacz Pakiet
od 3500 zł

Sylwester z widokiem

Sylwester z jogą, w górach. To właśnie w Spalonej spędzisz Sylwestra marzeń! Z najlepszym widokiem, świetną muzyką i wege menu. Co by tu dużo mówić, w przedbiegach wygrywamy z Sylwestrem z Polsatem. Zobacz, co znaczy szampańska zabawa, połączona z ładowaniem baterii na nowy rok!
Zobacz Pakiet
od 2240 zł

Pakiet świąteczny Owca w Laponii 2022

Przybieżeli do owcy… a ta przemówiła ludzkim głosem. Zróbcie sobie niezapomniany prezent i odwiedźcie nas na święta pełne przyjemności, w najbardziej urokliwym zakątku Kotliny Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet
od 950 zł

Październikówka z jogą w Owcy

Mamy dla Was trzy dni wypoczynku, jogi, wycieczek górskich i wege wyżerki w tajemniczym zakątku Kotliny Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet
od 300 zł

Wakacje w górach

Owcza oferta na lato. Z pakietu Wakacje w górach możecie skorzystać u nas od połowy czerwca do końca sierpnia. Zapraszamy!
Zobacz Pakiet
od 300 zł

Dla rowerzystów i rowerzystek

A może by tak… tour de Ziemia Kłodzka? Dolny Śląsk to prawdziwy raj dla rowerowych zajawkowiczów, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!
Zobacz Pakiet
od 666 zł

Weekend we dwoje

Jest cię więcej niż 1 a mniej niż 3? Wygrałeś możliwość zobaczenia tego pakietu! Dla par przygotowaliśmy coś specjalnego.
Zobacz Pakiet