Pakiety

Urlop, wiadomo, planuje się z przyjemnością. Są jednak rzeczy, wokół których nie ma co owijać zanadto swoich myśli. W Owcy z Widokiem mamy pakiety, które pozwolą Wam skupić się na wypoczynku i przygodach, a całą resztą zajmiemy się za Was. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanej przez nas oferty pakietów.

Będzie gdzie wygodnie spać, będzie co pysznie jeść, znajdzie się coś specjalnie dla par, rowerzystek i rowerzystów, rodzin i osób ze zwierzakami. Dla osób decydujących się na pakiety mamy też autorską mapę okolicznych atrakcji-perełek i małe co nieco w prezencie. Słowem żyć, żyć i jeszcze raz… wypoczywać.
Rodzaj Pakietu
  • Wszystkie
  • Okolicznościowe
  • Stałe
joga w górach
od 890 zł

Październikówka z jogą w Owcy

Mamy dla Was trzy dni wypoczynku, jogi, wycieczek górskich i wege wyżerki w tajemniczym zakątku Kotliny Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet
od 300 zł

Wakacje w górach

Owcza oferta na lato. Z pakietu Wakacje w górach możecie skorzystać u nas od połowy czerwca do końca sierpnia. Zapraszamy!
Zobacz Pakiet
od 300 zł

Dla rowerzystów i rowerzystek

A może by tak… tour de Ziemia Kłodzka? Dolny Śląsk to prawdziwy raj dla rowerowych zajawkowiczów, dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego!
Zobacz Pakiet
Weekend we dwoje
od 100 zł

Weekend we dwoje

Jest cię więcej niż 1 a mniej niż 3? Wygrałeś możliwość zobaczenia tego pakietu! Dla par przygotowaliśmy coś specjalnego.
Zobacz Pakiet