Relaks w górach: zaczerpnij głęboko świeżego powietrza i odnajdź wewnętrzną równowagę

Poszukując wysokiej jakości relaksu, warto udać się w polskie góry. Południowa Polska skrywa wiele perełek i pięknych miejsc. Na szczególną uwagę zasługuje Kotlina Kłodzka. Ta kraina na Dolnym Śląsku zachwyca czystym pięknem natury i wciąż nie jest odwiedzana przez masy turystów. W takich warunkach dużo łatwiej o zaczerpnięcie świeżego powietrza i odnalezienie wewnętrznej równowagi. Możesz to zrobić w Owcy z widokiem. 

Góry to masa możliwości 

Atutem gór jest to, że dają wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Doskonale odnajdą się w nim zarówno fani dzikiej przyrody, formacji skalnych, jak i miłośnicy zwiedzania obiektów historycznych. Polskie góry na każdym kroku kryją prawdziwe perełki. Jednocześnie Kotlina Kłodzka nie jest zatłoczona, dzięki czemu każdy znajdzie w niej dla siebie intymną i spokojną przestrzeń. Można podziwiać szczyty z punktów widokowych, wspiąć się na Szczeliniec Wielki lub błądzić pomiędzy formacjami skalnymi. Duże polany pokryte morzem kwiatów to doskonałe miejsce do rozbicia się z piknikiem i sięgnięcia po książkę. 

Spokój gór ułatwia medytację oraz jogę. To wszystko w warunkach czystego powietrza i w towarzystwie dzikiej przyrody. Dużym zainteresowaniem odwiedzających góry cieszą się odwiedziny w lokalnych zamkach i twierdzach, które majestatycznie spoglądają na okolice ze wzgórz. Podczas odwiedzin w górach trzeba jednak bardzo uważać, bo łatwo się w nich zakochać i chce się wracać do nich jeszcze częściej. Ten spokój urzeka i przyciąga, jak magnes. 

Czyste powietrze pozbawione miejskich zanieczyszczeń 

Czyste powietrze gór pozwala na oddychanie pełną piersią. To tu odetchniesz od zgiełku i zanieczyszczeń miasta, w tym spalin powodowanych przez samochody, zanieczyszczeń fabrycznych i tych spowodowanych kopciuchami. Góry są piękne i czyste. Powietrze bogate w tlen korzystnie wpływa na funkcjonowanie naszego układu oddechowego oraz ułatwia oczyszczenie organizmu. To w górach poczujesz, czym jest prawdziwe oddychanie. Jakość powietrza jest nie do porównania z innymi miejscami w Polsce. Złap duży haust czystego powietrza i poszukaj swojej życiowej równowagi. 

Widoki, które na długo zapadną w pamięć 

Góry to także piękne widoki, które na długo pozostają w pamięci odwiedzających. Piękne szczyty majestatycznie górują nad okolicą. Do tego dochodzą piękne kotliny i doliny, a także zielone lasy. Duże łąki nadają się na wypoczynek, a tam, gdzie to możliwe, już przycupnęła infrastruktura do uprawiania sportów zimowych. To wszystko sprawia, że Kotlina Kłodzka i jej okolice to miejsce, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Natura zadbała o to, aby nikt się tu nie nudził. To wszystko w warunkach błogiego spokoju i w trybie slow life. 

Bliżej natury już być nie można 

Trudno o bardziej intymne doświadczenia obcowania z naturą niż te, które gwarantują Ci góry. Połóż się na łące i poczuj, co góry mają Ci do powiedzenia. Doświadcz pięknej przyrody w nieskazitelnej formie i bez ingerencji człowieka. Wystarczy trochę zboczyć z utartych turystycznych szlaków, aby zrozumieć potęgę i dzikość przyrody. W górach nie wolno się spieszyć. Należy być spokojnym, delektować się każdą chwilą i dbać o to, co Cię o otacza. Wystarczy, że przyjedziesz tu raz, a chętnie będziesz wracać przy każdej możliwej okazji. 

Bliżej natury już być nie można 

Trudno o bardziej intymne doświadczenia obcowania z naturą niż te, które gwarantują Ci góry. Połóż się na łące i poczuj, co góry mają Ci do powiedzenia. Doświadcz pięknej przyrody w nieskazitelnej formie i bez ingerencji człowieka. Wystarczy trochę zboczyć z utartych turystycznych szlaków, aby zrozumieć potęgę i dzikość przyrody. W górach nie wolno się spieszyć. Należy być spokojnym, delektować się każdą chwilą i dbać o to, co Cię o otacza. Wystarczy, że przyjedziesz tu raz, a chętnie będziesz wracać przy każdej możliwej okazji. 

W poszukiwaniu wewnętrznej równowagi 

Góry pozwalają na poszukiwanie wewnętrznej równowagi. To niezwykle ważne w XXI wieku, gdy coraz częściej żyjemy w dużym tempie i zapominamy o sobie. Wyzwania codzienności sprawiają, że brakuje nam czasu na zadbanie o podstawowe potrzeby. Skupiamy się na pracy, zapewnieniu przyszłości sobie i dzieciom, a także pogoni za dobrami materialnymi. Cierpią na tym relacje międzyludzkie, podstawowe potrzeby samorozwoju oraz zdrowie. Umiejętność znalezienia wewnętrznej równowagi to niezwykle ważny aspekt codziennego życia. Warto postawić na poszukiwanie spokoju, zrozumienie siebie oraz doświadczanie życia w czystej postaci. Ułatwia to postępowanie zgodnie z filozofią slow life i korzystanie z tego, co góry mają Ci do zaoferowania. To tu znajdziesz równowagę psychiczną, fizyczną i emocjonalną. Odetniesz się od zgiełku miasta i rzeczy, które Cię przytłaczają. Bardzo prawdopodobne, że po powrocie z gór już nic nie będzie takie samo. Spojrzysz na życie z innej, lepszej perspektywy. Warto się o tym przekonać. 

Slow life w górskiej rzeczywistości 

Wyjazd w góry sprzyja doświadczeniu prawdziwego slow life. Lokalny klimat sprawia, że dużo łatwiej zwolnić i skupić się na tym, co nas otacza. Troski i zmartwienia związane z pracą warto zostawić gdzieś z boku. Tylko w ten sposób można efektywnie odpocząć i naładować baterie na kolejne wyzwania. Slow life to nie tylko odpoczynek, ale również zadbanie o najważniejsze życiowe potrzeby, w tym samorozwój na wielu płaszczyznach. Łatwiej o to obcując z pięknem przyrody i delektując się potrawami powstającymi z nieprzetworzonych i lokalnych produktów. Nie spiesz się. Doświadczaj, czuj i ciesz się chwilą. To właśnie slow life, które odmieni Twoją codzienność na lepsze. 

Złap życiowy balans w Owcy z widokiem

Złapanie życiowego balansu wymaga odpowiedniego przygotowania. Należy odpowiednio wypośrodkować pogoń za dobrami materialnymi i dostatnim życiem oraz troskę o zdrowie i szczęście. W naszym życiu powinno być miejsce na wszystko w odpowiednich proporcjach. Zachęcamy do poszukiwania życiowego balansu w Owcy z widokiem. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które chcą odpocząć od trudów codziennego życia oraz postawić na najwyższej jakości doświadczenia relaksu i obcowania z naturą. O komfort gości dbają właściciele obiektu, który gwarantuje hotelowy standard i zacisze górskiego schroniska. To wszystko w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. 

Ciałożyczliwa joga i wspaniała wege kuchnia

Owca z widokiem to miejsce, w którym możesz skorzystać z zajęć ciałożyczliwej jogi prowadzonych przez Zuzę. To nasza joginka, która dba o potrzeby gości i pozwala im jeszcze lepiej zrozumieć siebie. Ciałożyczliwa joga ma na celu wyciszenie się, złapanie równowagi psychicznej i emocjonalnej, a także polubienie siebie. Szybko docenisz zajęcia prowadzone w pięknej sali sądeckiej lub na łonie przyrody Kotliny Kłodzkiej. Apetyt na smaczne jedzenie zaspokoisz wspaniałą i autorską wege kuchnią. Nasze potrawy powstają w stylu slow life. Do ich przygotowania wykorzystujemy lokalne dobra natury i produkty pochodzące od miejscowych dostawców. Stawiamy na proste i nieprzetworzone dania w wyjątkowej odsłonie. Idealnie komponuje się to z klimatem Kotliny Kłodzkiej i pięknem tutejszej natury. 

Zapraszamy w nasze owcze progi 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych owczych progów. Dla gości przygotowaliśmy dedykowane pakiety pobytowe w komfortowo i estetycznie wykończonych wnętrzach. Ponadto oferujemy dodatkowe atrakcje w zależności od Twoich potrzeb. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z owczym zespołem w celu uzyskania indywidualnej oferty oraz do odwiedzin w Owcy z widokiem. Poczujesz się u nas jak w domu i doświadczysz piękna tego miejsca. Zaczerpnij głęboko świeżego powietrza, odnajdź wewnętrzną równowagę i żyj pełnią szczęścia. Do zobaczenia. 

Spis Treści

Ciałożyczliwy weekend z jogą – Intuicyjnie!

od 1150 zł
Dowiedz się więcej o weekendzie jeżeli masz ochotę na weekend z jogą, podczas którego pozwolisz sobie robić to, na co masz naprawdę ochotę?
Zobacz Pakiet

Ciałożyczliwy weekend z jogą – Odpocznij!

od 1350 zł
Masz ochotę na weekend z jogą całkowicie pozbawiony fit-ból$hitów? Wyjazd, w trakcie którego porządnie się wyśpisz, by w ciągu dnia nacieszyć się naturą i poodkrywać radość z intuicyjnego ruchu na macie?
Zobacz Pakiet

Ferie w górach

Młoda kobieta odpoczywa w zimowym lesie podczas zimowych ferii w Owcy z Widokiem
od 1720 zł
Zespół Owcy z Widokiem przygotował dla Ciebie atrakcyjny pakiet pobytowy na ferie zimowe 2023. Oferty rodzinne w górach przygotowaliśmy w ten sposób, aby w naszych owczych prograch każdy czuł się komfortowo i niczego mu nie brakowało. Obiekt zlokalizowany jest w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet