Joga

Przez całe wakacje, codziennie, bez dnia wymówki zapraszamy Was na jogę z Zuzą lub fitness z Mariną! Zapraszamy lokalnie, ogólnopolsko, turystycznie, przejezdnie. Zajęcia odbywają się w naszej pięknej sali. Zapraszamy niezależnie od płci, wieku, poziomu zaawansowania, obwodu w udzie czy odległości między uszami. Wystarczy, że posiadasz i zabierzesz ze sobą swoje ciało. Wpadaj na wygibasy 765 m n.p.m. Na zapominalskich własnego sprzętu czekają przepiękne maty marki MEYANTU.

WASZA NAUCZYCIELKA

Zuzanna Bućko (Sheep Yoga) Przez kilka lat związana ze światem teatru i dramatu, dziś koordynatorka wszelkich aspektów życia w Owcy z widokiem, hiszpanofilka, kocia mama, a przede wszystkim zapalona joginka. Ukończyła kurs Ashtanga Vinyasa Jogi u Kino MacGregor i Tima Feldmanna w Miami Life Center oraz kurs Hatha Jogi w szkole Kavaalya, a obecnie szkoli się z Progresywnej Vinyasa Jogi w Awakening Yoga Academy w Seattle.

Jakiej jogi uczymy? Progresywnej Vinyasa Jogi, czyli...

...dokładnie chodzi tu o metodę Awakening Yoga autorstwa duetu: Carling Harps i Patrick Beach. Carling i Patrick prowadzą swoje studio i szkołę jogi w Seattle. Progresywna Vinyasa Joga czerpie z tradycyjnej praktyki Hatha Jogi i dostosowuje ją do współczesnych ciał i umysłów opierając się na przekonaniu, że każde ciało zostało stworzone do ruchu.
Główne filary Awakening Yoga to:
  • Funkcjonalne podejściem do asan dostosowane dla współczesnych ciał i umysłów.
  • Indywidualne poszukiwania wolności ruchu.
  • Przekonanie, że nie istnieje jeden, właściwy kształt danej asany. W każdym ciele przejmuje ona inną, właściwą dla tego konkretnego ciała formę.
  • Świadome kultywowanie codziennych rytuałów w miejsce pozbawionej głębszej świadomości rutyny.
  • Praktyka skupiona na kreatywnych wyzwaniach pobudzających ciało i umysł do nieustającego rozwoju.
Więcej o Awakening Yoga Academy: awakeningyogaacademy.com Studio Carling i Patricka: communeyogastudio.com

Cennik

cena zajęć - 30 zł jednorazowe wypożyczenie maty - 10 zł

Planujesz wpaść na zajęcia?

Daj nam wcześniej znać 516 121 621 (Zuza)
joga w górach
od 890 zł

Październikówka z jogą w Owcy

Mamy dla Was trzy dni wypoczynku, jogi, wycieczek górskich i wege wyżerki w tajemniczym zakątku Kotliny Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet