Tanie noclegi w górach. Owca w promocji! Góry 2024

Tanie noclegi w górach!!! Nie my jedni tak Cię próbujemy skusić, prawda? Poza bieżącą promocją mamy jednak coś jeszcze; coś, co odróżnia nas od innych miejsc oferujących pokoje i apartamenty w górach. Co powiesz na nocleg z widokiem na malownicze lasy, gdzie codziennie budzisz się pośród śpiewu ptaków, szumu drzew i świeżego powietrza?

Owca z widokiem. Jedyne takie noclegi w górach w Polsce!

Owca z widokiem to nie jest zwyczajny hotel — to hotel z duszą schroniska. Na lokalizację naszego obiektu wybraliśmy odludne miejsce, gdzie odpocząć możesz od zgiełku turystycznych lokalizacji. Owca to slow life, joga na świeżym powietrzu i wege śniadania z widokiem na okoliczne łąki i lasy. W naszym domku z widokiem odpoczniesz, podładujesz baterie, solo lub z rodziną. Znajdziesz tu przestrzeń na samotny spacer w lasach i górach, ale jeśli lubisz towarzystwo, tego również nie zabraknie! W przestrzeni wspólnej Owcy czekają na Ciebie atrakcje w swobodnej, artystycznej atmosferze.

Gdzie na weekend w góry? Spalona, Sudety i Bystrzyca Kłodzka.

Zmartwiła Cię wieść o tym, że nasze domki z widokiem znajdują się w odludnym miejscu? Jeśli tak, to pewnie martwi Cię wizja nudy i braku ciekawych atrakcji w okolicy. Spokojnie! Owca to hotel, a my, jej pasterze, wiemy, że hotel to nie tylko pokoje, apartamenty i darmowy parking dla Twojego samochodu. Nocleg w górach jest atrakcją samą w sobie, ale zdajemy sobie sprawę, że często wiążą się z nim pewne bardzo konkretne pragnienia.

Owca z widokiem to miejsce dla koneserów gór w Spalonej, na Ziemi Kłodzkiej, w województwie dolnośląskim. Nie brakuje wokół szlaków do górskich wędrówek, rowerowych singletracków (przeczytaj o nich na naszym blogu!), a okolica obfituje w atrakcje.

Weekend w górach pełen atrakcji? To też my!

A jeśli już mowa o naszym blogu, to przygotowaliśmy tam więcej informacji na temat tego, co możesz porobić w okolicy naszego hotelu. Interesują Cię piękne szlaki spacerowe? A może ciekawi dziewiętnastowieczny kamieniołom? Jest też skansen, ogród bajek i muzeum zabawek. O tym wszystkim piszemy w blogowym wpisie o okolicznych szlakach i atrakcjach.

Góry nad ziemią i pod ziemią

Tych, co kochają góry tak mocno, że domek z widokiem i malownicze szlaki nie wystarczą, pokierujemy w miejsca, gdzie góry obejrzeć można także od spodu. Pokoje i apartamenty w naszym obiekcie to idealna baza wypadowa do Jaskini Niedźwiedziej, Jaskini Radochowskiej, a także Kopalni Złota, Kopalni Węgla i Kopalni Uranu.

Joga z noclegiem w górach? U nas to możliwe!

Czy wspominaliśmy już o tym, jak wyjątkowym miejscem jest nasza Owca? Oto kolejny dowód: joga. I to nie byle jaka, bo joga ciałożyczliwa. Jaki inny hotel pozwoli Ci zakosztować relaksujących ćwiczeń pośród szumiącej natury? Owca to nie tylko piesze i rowerowe szlaki, to także możliwość doświadczenia jogi z widokiem na góry.

Owca w promocji! Szczegóły oferty

No dobrze, a co z tym że domek z widokiem, że w promocji i że tanio? Już opowiadamy!

Rabat na nocleg w górach w marcu 2024

Dla gości, którzy planują odwiedzić nasz obiekt wiosną 2024 przygotowaliśmy specjalny rabat na wszystkie pokoje i apartamenty. Nie musisz nawet zapamiętywać żadnego kodu, bo ten naliczy się automatycznie przy wyborze terminu noclegu. Widzisz? Obiecujemy relaks i dekompresję, i z obietnicy wywiązujemy się już od pierwszego kliknięcia!

Ceny pokojów i apartamentów w górach

Nasz hotel to dom pośród gór i lasów, oferujący schronienie od stresu i codzienności w rozmaitych wydaniach. Nie sposób wymienić w tym miejscu wszystkich możliwości noclegu, bo to zależy od tego na jak długo do nas przyjedziesz, ile miejsca potrzebujesz i jaki termin wybierzesz. Trudno nam przewidzieć, czy interesuje Cię nocleg w apartamencie z widokiem, czy raczej pokój z aneksem — najlepiej będzie, jeśli po prostu się u nas rozejrzysz. Na dobry początek nadmienimy tylko, że w czasie trwania promocji znajdziesz w naszym hotelu wygodne pokoje już od 513 złotych!

Oferta ważna tylko do 28.03!

Jedna ważna sprawa! Oferta na promocyjny nocleg w górach jest ograniczona czasowo. Choć w Owcy czekamy na Ciebie zawsze, przez cały rok, to do skorzystania z omawianej promocji zapraszany do 28 marca. Lub… do wyczerpania miejsc. Z każdym wyjeżdżającym od nas zadowolonym Gościem sława Owcy rośnie, a wolnych miejsc w hotelu ubywa, więc nie ma co zwlekać!

Nasz obiekt nie jest molochem, przeciwnie — stawiamy na spokój i kameralny klimat. W jednym czasie nasze pokoje gościć mogą zaledwie około czterdziestu osób. Plus to miejsce w górach, gdzie panuje cisza i spokój. Minus… Może się okazać, że ktoś sprzątnie wymarzony pokój w domku z widokiem tuż sprzed Twojego nosa!

Spis Treści
Rodzaje Pokoi
  • Wszystkie
  • Apartamenty
  • Pokoje czteroosobowe
  • Pokoje dwuosobowe

Owca w Madrycie

100 zł/osoba/noc

Ten pokój poleca się na fiestę i na sjestę. Jest tu wszystko, czego potrzeba, a do tego przepastna łąka jesienią usłana kaniami i malownicze Góry Bystrzyckie. To dopiero życie jak w Madrycie!

Owca w Nairobi

130 zł/osoba/noc

W stolicy Kenii, czy w Kotlinie Kłodzkiej, wywczas każdej szanującej się owcy przysługuje. Zapraszamy do Kotliny, gdzie w otoczeniu gór i łąk i lasu będzie można wypocząć w przytulnym pokoju inspirowanym kawałkiem Afryki Wschodniej.

Wypocznij w pokoju z ukraińskim klimatem. Czy to powiew odesskiej bryzy, czy bystrzyckie czyste powietrze, każdy zasługuje na oddech. Слава Україні!

Owca w Bombaju

130 zł/osoba/noc

Poczujcie się jak w filmie rodem z Bollywood nocując w przytulnym Bombaju, pokoju z widokiem na las.

Owca w Tokio

130 zł/osoba/noc

Owca w Tokio to przytulna, przestronna przestrzeń w japońskim klimacie, z dwiema sypialniami (jedna z łóżkiem małżeńskim) i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym.

Owca w Nowym Jorku

130 zł/osoba/noc

Ten pokój to spełnienie amerykańskiego snu. Dwie przytulne sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim), duży salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym, narożnik z funkcją spania, a do tego widoki, które nie śniły się amerykańskim wizjonerom.

Owca w Seulu

100 zł/osoba/noc

A jakby tak wybrać się na wypoczynek z południowokoreańskim akcentem? W tym pokoju wypoczniesz po wędrówkach, w towarzystwie widoku na seulskie przygody Owcy-powsinogi, co to w niejednej stolicy się pasła.

Owca w Buenos Aires

130 zł/osoba/noc

W sierpniu 1939 roku Witold Gombrowicz wsiadł na pokład statku „Chrobry”, aby odbyć podróż do wybrzeży Argentyny. Ty możesz po prostu odwiedzić Spaloną, a Buenos Aires będzie na Ciebie czekać, jak gdyby nigdy nic.

Owca w Lizbonie

100 zł/osoba/noc

Podróż pocztówkowym, portugalskim żółtym tramwajem… wprost do dolnośląskiego lasu, w którym jesienią grzyby wyrastają (nie tylko) po deszczu? Takie rzeczy tylko w Owcy z Widokiem.

Owca w Pradze

100 zł/osoba/noc

Wchodzi do pokoju czwórka przyjaciół, a tam czeska gospoda. A do tego Owca w Pradze ma widok na las z odsłuchem na ptasie radio w letnie poranki! Myśleliśmy, że bliżej niż z Dolnego Śląska do...

Owca na Olimpie

140 zł/osoba/noc

A jakby tak skusić się na wielki, grecki wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej? Owca na Olimpie ma dwie sypialnie, duży salon z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz balkon z widokiem na Góry Bystrzyckie.

Owca we Wrocławiu

130 zł/osoba/noc

Ten apartament, w klimacie nostalgii za pobliskim Wrocławiem, ma dwie przytulne sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim), salon z rozkładanym narożnikiem i świetnie wyposażonym aneksem kuchennym oraz wszystko, czego potrzeba, by w spokoju wypocząć.

Owca w Reykjaviku

100 zł/osoba/noc

Pokój jak nordyckie marzenie. Po jednej stronie okna romantyczna łąka i Góry Bystrzyckie, po drugiej stronie okna islandzka zorza polarna. Może nawet Björk zaśpiewa Wam do snu.

Owca w Berlinie

100 zł/osoba/noc

Zamiast wibrujących dźwięków techno, szum lasu. Ten pokój w klimacie „Królika po berlińsku” spełni oczekiwania górski wyjadaczek i wyjadaczy i zapewni Wam błogi odpoczynek po dniu pełnym przygód.