Wielkanoc w górach 2024

Święta Wielkanocne to czas radosnego świętowania, odnowy i spędzania chwil z najbliższymi. A także… dni wolne od pracy i szkoły!

hotel w górach, wielkanoc w górach 2024

Kiedy wypada Wielkanoc 2024?

Niedziela Wielkanocna w 2024 roku wypada w 31 marca 2024. Poniedziałek Wielkanocny obchodzimy dzień później, 1 kwietnia, co oznacza zbieg dwóch tradycji: Śmigus Dyngus (Lany Poniedziałek) i Prima Aprilis.

Wielkanoc to dni ustawowo wolne od pracy, skutkując tak zwanym długim weekendem, czyli idealną okazją do tego, by złapać oddech w otoczeniu przyrody i naładować baterie na nadchodzące miesiące. Owca z Widokiem, hotel łączący wysoki standard pobytu z klimatem górskiego schroniska, zaprasza do spędzenia tych świątecznych dni (i nocy!) w malowniczych Sudetach.

Dlaczego Święta Wielkanocne w górach?

Coraz więcej rodzin tworzy nowe tradycje wielkanocne. Nie oznacza to jednak, że zapominają o zwyczajach wielkanocnych, po prostu wykorzystują ten czas bardziej po swojemu!

W górach czas zdaje się płynąć wolniej, a bliskość natury wpływa kojąco na zmysły. Pobyt w czasie Świąt Wielkanocnych poza domem to szansa na doświadczenie tych dni w zupełnie nowy sposób, a Owca z Widokiem? To oaza spokoju, która pozwala na pełen relaks i zapomnienie o obowiązkach. Tutaj, w otoczeniu wiosennych krajobrazów, możesz na nowo odkryć radość z dzielenia chwil z rodziną, ciesząc się tradycyjnymi oraz nowymi sposobami świętowania.

Oferta “Owcy z Widokiem” na Święta Wielkanocne

Na Naszych Gości czeka Owca w wydaniu wielkanocnym! To nie żaden specjalny pakiet, bo Owca ma już wszystko, czego potrzebujesz, by spędzić Wielkanoc w górach:

  • Noclegi w komfortowych pokojach lub apartamentach: Każdy z nich zapewnia pełen komfort i prywatność, czyniąc nasz hotel idealnym miejscem wypoczynku po dniu pełnym wrażeń.
  • Taras z niesamowitym widokiem: Rano śniadanie, a wieczorem kubek rozgrzewającej herbaty na tarasie z widokiem na górskie szczyty — przyznasz, że tak musi wyglądać Wielkanoc marzeń!
  • Śniadania w pakiecie: Dzięki naszej ofercie rozpoczniesz każdy dzień od pysznego, wegetariańskiego śniadania, a kawa i herbata dostępne będą dla Ciebie przez cały dzień.
  • Śniadania i obiadokolacje według Twojego uznania: Nie samym śniadaniem człowiek żyje, nawet podczas Wielkanocy w górach! Dlatego wszystkie nasze pokoje i apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny, abyście mogli zaplanować śniadania i obiadokolacje według własnego uznania.

Standardowa oferta. Co jeszcze Owca ma w pakiecie?

wielkanoc w górach

Chwalimy się, że nasz hotel ma duszę schroniska i nie zasypiamy gruszek w popiele! W naszej górskiej ostoi czeka na Ciebie sala stylizowana na Sudeckie Schronisko, biblioteczka pełna książek, gry planszowe, piłkarzyki… a do tego stół do ping-ponga i boisko do siatkówki. Nasza oferta urozmaici Twój pobyt, zapewniając rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek — od dzieci aż po bardzo dorosłych!

wypoczynek pośród natury, domki w górach, wegańska kuchnia, joga, slow life wśród lasów

Bo święta Wielkanocne w Owcy z Widokiem to nie tylko dni i noce w komfortowych warunkach. To też szereg atrakcji, które pomogą uświetnić ten wyjątkowy czas. Począwszy od śniadania w klimatycznym otoczeniu, z uwzględnieniem rodzinnych turniejów w piłkarzyki…. przez wspólne gry w ping-ponga, aż po relaksujące chwile z książką w ręku w naszej biblioteczce. Nie zapomnijmy o możliwości spędzenia Lany Poniedziałek na świeżym powietrzu! Tradycyjny Śmigus-Dyngus, który w górskim otoczeniu nabiera zupełnie nowego wymiaru!

Przygotuj się na niezapomniane Święta w górach!

Święta Wielkanocne w sudeckich górach to wyjątkowa okazja, aby odpocząć, nawiązać głębsze relacje z rodziną i przyjaciółmi oraz stworzyć wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze. Nie zwlekaj, wszak Owca to nie moloch z nieograniczoną liczbą miejsc, a przytulna samotnia w górach, gdzie znajdziesz spokój i ciszę z dala od tłumów. Zapraszamy do obejrzenia oferty i rezerwacji pokoju lub apartamentu!

Wyluzuj

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
I ODKRYJ ATRAKCJE DOLNEGO ŚLĄSKA!

Polityka Prywatności