Weekend z jogą w górach (Dolnośląskie, czerwiec 2024)

joga w górach, hotel w górach, Tanie noclegi w górach, góry 2024

MOC (BEZ)RUCHU: Weekend jogowo-ruchowy

Zapraszamy na wyjątkowy weekend z jogą pełen ciałożyczliwego ruchu i bezruchu! Wyjazd łączący zajęcia i relaks zaplanowałyśmy na dni pomiędzy 27 do 30 czerwca 2024 roku. W cenie pobytu doświadczysz miłych poranków z uważnym ruchem, inkluzywnych sesji jogi oraz odprężających ciało i umysł wieczorów. Będzie też masa śmiechu i zabawy! A pomiędzy tym wszystkim przepyszne wegetariańskie posiłki autorstwa @kluskawmasle

Podczas pobytu towarzyszyć Wam będą Zuza Bućko i Asia Nowicka-Jaworska. Zuza to instruktorka jogi zarówno online, jak i na żywo: działa we Wrocławiu i w górskiej Spalonej, miejscu, w którym współtworzy Owcę z widokiem, hotel z duszą schroniska. Zuza uczy ciałożyczliwej vinyasy, hatha jogi, jogi nidry oraz medytacji, a w jej przekazie zajęcia z ciałem to dużo więcej niż asany.

Instruktorka jogi prowadząca wyjazdy z jogą na łonie natury

Czerpiąc z głębokiej wiary w to, że to praktyka powinna dostosować się do naszego ciała, a nie na odwrót, Zuza tworzy zajęcia prawdziwie inkluzywne, dowodząc, że każde ciało zasługuje na relaks płynący z ćwiczeń pozbawionych oceny i presji. Podczas jej zajęć uczestnicy praktykują uważność na aktualne potrzeby ciała i ducha, porzucając myślenie kierowane tym, co się powinno i co się musi, by swobodnie odkrywać radość z ruchu i bezruchu.

Asia jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i studia dały jej silny fundament do nauczania ruchu, ale to praktyka ukształtowała jej podejście do ćwiczeń, odrzucające toksyczne aspekty kultury fitness. Asia naprawia relacje z ruchem, dając podopiecznym przestrzeń, by nauczyć się poruszać własnym ciałem z pełną świadomością i kontrolą. Dla Asi ważne jest nie to, jak wglądasz i ile ważysz, ale Twój regularny ruch poprawiający komfort Twojego życia.

Asia wierzy, że każdy ruch ma sens, a dobry trening to taki, który dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego ciała. Specjalizuje się w pracy z kobietami chorującymi na endometriozę oraz osobami cierpiącymi na insulinooporność, a obecnie studiuje Uważność i Współczucie na SWPS, wzbogacając swoje metody pracy o techniki tak ważne z punktu widzenia zdrowia psychicznego.

hotel w górach, joga w górach

Pakiet na weekend z jogą: Co zawiera?

Relaks na łonie natury to idealna okazja, by doświadczyć przyjemności z ruchu i bezruchu w praktyce! Zapraszamy na wyjazd przede wszystkim osoby, które pragną spróbować jogi i uważnego ruchu w bezpiecznej przestrzeni, którą dla Ciebie stworzymy. Program pobytu zaplanowałyśmy tak, by znalazło się tu miejsce dla osób na każdym poziomie wtajemniczenia. Możesz mieć duże doświadczenie w ruchu, a możesz nie mieć żadnego – wystarczy Twoja ciekawość i otwartość na spotkanie z Twoim ciałem. Nasze motto na te dni (i nie tylko): nic nie musisz, wszystko możesz!

Gdzie będziesz spać podczas weekendu z jogą?

Nasze wyjazdy z jogą, poza odpoczynkiem dla umysłu i ciała, w cenie zawierają coś jeszcze — pobyt w tematycznych pokojach Owcy z Widokiem w Spalonej (Kotlina Kłodzka). Mowa tu o hotelu z duszą schroniska, w którym na co dzień żyje i joguje Zuza, miejscu oddalonym od zgiełku miasta i zmartwień dnia codziennego. Owca to wyjątkowy hotel na łonie natury, a każdy z dostępnych w ramach pobytu pokojów oferuje wysoki komfort i warunki stworzone do regenerującego wypoczynku.

Co będziesz jeść pysznego podczas wyjazdu?

W Owcy prowadzimy wege kuchnię słynącą ze śniadań na mega wypasie i serwującą obłędne buddha bowle. Zadbamy o wszelkie nietolerancje pokarmowe i pokażemy Ci, że wege może być naprawdę na bogato i obficie! O Twoje podniebienie zatroszczy się nasza szefowa kuchni – Patrycja Golińska (@kluskawmasle).

hotel w górach

Plan weekendu z jogą

Przede wszystkim pragniemy zaznaczyć, że podczas czerwcowego wyjazdu z jogą znajdzie się miejsce na swobodną zabawę, odpoczynek we własnym pokoju naszego hotelu, czas wolny na czytanie książek, granie w planszówki, badmintona czy frisbee, spacerowanie oraz drzemanie — wedle Waszych indywidualnych pragnień. Udział we wszystkim, co proponujemy, jest DOBROWOLNY. Ten wyjazd jest DLA CIEBIE. Weź z niego to, czego potrzebujesz najbardziej, posiłkując się przy tym poniższym planem na kolejne dni.

Czwartek (27 czerwca 2024)

 • 15:00 – 19:00 zakwaterowanie w pokoju
 • 19:30 – kolacja w hotelu
 • 20:30 – wieczorne zapoznanie oraz lekki rozruch

Piątek (28 czerwca 2024)

 • 8:00 – poranny rozruch z Asią
 • 9:00 – wegetariańskie śniadanie
 • 11:00 – warsztat ciałożyczliwej jogi prowadzony przez Zuzę
 • 13:00 – czas wolny
 • 14:00 – wegetariański obiad
 • 15:00 – 17:00 czas wolny
 • 17:00 – sesja oddechowa prowadzona przez Anitę
 • 19:00 – wegetariańska kolacja
 • 20:30 – medytacja z Asią

Sobota (29 czerwca 2024)

 • 8:00 – poranna sesja uważności z Zuzą
 • 9:00 – wegetariańskie śniadanie
 • 11:00 – warsztat uważnego ruchu poprowadzony przez Asię
 • 13:00 – czas wolny
 • 14:00 – wegetariański obiad
 • 15:00 – 17:00 czas wolny
 • 17:00 – wspólny spacer
 • 19:00 – wegetariańska kolacja
 • 20:30 – joga nidra z Zuzą

Niedziela (30 czerwca 2024)

 • spanie do oporu w wygodnym pokoju
 • 9:00 – wegetariańskie śniadanie
 • 11:00 – podsumowanie dni warsztatów i wyjazdu + wspólne zdjęcia (dobrowolnie)
 • 13:30 – wegetariański obiad
 • 14:00-15:00 – wymeldowanie i wyjazd z hotelu
weekend z jogą w górach

Dodatkowo podczas pobytu w hotelu będzie możliwość skorzystania z oferty spa pod postacią cudownych masaży, które zaserwuje nam niezwykle utalentowana Anita. W jej ofercie znajdują się Lomi-Lomi Nui, masaż klasyczny/relaksacyjny, osteopatia estetyczna twarzy (te usługi dostępne są za dodatkową opłatą).

Plan może ulec małym zmianom organizacyjnym, a każde zajęcia będą dostosowane do Twoich możliwości i będą przyjemnymi, umiarkowanymi formami ruchu!

domki w górach, wegańska kuchnia, majówka w górach 2024

Cena weekendu z jogą w górach

Cena wyjazdu, wraz z pobytem w hotelu, to 1560 zł. Przy wpłacie zadatku do końca maja przysługuje zniżka! Koszt wyjazdu wynosi wówczas 1470 zł.

Co zawiera się w tej kwocie?

 • 850 zł to opłata za nocleg i wyżywienie (3 posiłki na dobę) oraz nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, wody.
 • 710 zł (620 zł w promocji do końca maja) to wspólne sesje ruchowe, relaksacje, medytacje i warsztaty, czyli aż 8 spotkań podczas czterech dni oraz godzinny grupowy trening oddechowy poprowadzony przez trenerkę oddechową Anitę Jurach.

W cenie zawiera sięoczywiście także dostępność Asi i Zuzy na miejscu, oraz możliwość indywidualnej konsultacji. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Odwołanie swojego uczestnictwa po 31 maja wiąże się z brakiem możliwości zwrotu pieniędzy za udział, chyba że uczestnik znajdzie kogoś na swoje miejsce.

W sytuacjach losowych zastrzegamy możliwość zmiany daty lub odwołania warsztatu.

Masz pytania? Nie wahaj się i napisz do nas:

kontakt@myslwruchu.pl
Asia Jaworska

zuzanna@cialozyczliwajoga.pl
Zuza Bućko