Wypoczynek w górach: odkryj piękno górskiego krajobrazu i poczuj magię przyrody

Polskie góry to magiczne miejsce. Doskonale nadaje się na wypoczynek z dala od zgiełku miast i natłoku codziennych obowiązków. Razem z nami odkryjesz piękno górskiego krajobrazu, poczujesz magię przyrody i z chęcią wrócisz w urokliwe Góry Bystrzyckie i region Kotliny Kłodzkiej. Dlaczego góry mają to coś i dlaczego warto poszukać w nich spokoju i zrozumienia samego siebie? Zapraszamy. 

Dlaczego góry są tak magiczne?

Bez dwóch zdań góry są magiczne. Każdego dnia są inne, dzięki czemu nigdy się nie nudzą. Pozwalają na różne formy spędzania wolnego czasu. Latem doskonale nadają się do pieszych wędrówek, rowerowych wycieczek czy też bardziej zaawansowanego trekkingu. Dają również poczucie intymności, ponieważ w górach jesteśmy sami. Towarzyszą nam nasze myśli i refleksje. Pozwala to na złapanie odpowiedniego balansu, a także na spojrzenie na swoje dotychczasowe życie z innej perspektywy. To coś, czego potrzebujesz każdy z nas. Szybko docenisz piękno i magię gór, jeżeli postawisz na spokojny wypoczynek w ich scenerii. 

Odkryj piękno Kotliny Kłodzkiej i Gór Bystrzyckich 

Jako właściciele i pomysłodawcy Owcy z widokiem zachęcamy Cię do odkrycia piękna Kotliny Kłodzkiej i Gór Bystrzyckich. To miejsce wciąż niedostatecznie doceniane przez turystów. Z każdym rokiem zainteresowanie nim jednak rośnie, dzięki czemu coraz więcej świadomych osób decyduje się na odwiedziny w naszym regionie. To, co przyciąga jak magnes do Kotliny Kłodzkiej, to jej wyjątkowy klimat. Wokół roztaczają się piękne i malownicze góry, które pokryte są lasami bogatymi we florę i faunę. To wszystko z dala od turystycznego zgiełku i głównych szlaków turystycznych. Odwiedzający Owcę z widokiem mogą odkrywać piękno dzikiej przyrody, napawać się górskim krajobrazem i ładować życiowe akumulatory na kolejne wyzwania. Bliskość ośrodków miejskich pozwala również na wyskoczenie na szybkie zakupy oraz eksplorowanie okolicznych miejscowości. 

Wypoczynek w górach na Twoich warunkach

Nie zazna pełni wypoczynku ten, kto nie odpoczywa na własnych warunkach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy poczuł się w naszych skromnych owczych progach, jak u siebie. Dbamy o pozytywną atmosferę oraz o zaspokojenie podstawowych potrzeb naszych odwiedzających. Doskonale rozumiemy, że poszukujecie u nas spokoju i wytchnienia. Chcemy, aby wypoczynek w górach odbył się na Twoich warunkach. Tylko wtedy będziesz mogła/mógł doświadczyć go w pełni i poczuć magię górskiej przyrody. 

Ucieknij od zgiełku miasta i natłoku obowiązków  

Razem z nami uciekniesz od zgiełku miasta i natłoku obowiązków. Praca może poczekać, a Ty powinnaś/powinieneś wylogować się do życia. Wyjście z robotniczego kieratu dobrze zrobi Twojemu zdrowiu, myślom oraz relacjom z bliskimi. Złapiesz niezbędny dystans do tego, by na wiele życiowych rozterek spojrzeć inaczej. Szybko zrozumiesz, że wybrane z nich nie są warto Twoich trosk. Spokojnie poradzisz sobie z tym po powrocie, a teraz skup się na tym co tu i teraz. A teraz jesteś Ty, piękna przyroda, spokój i życie slow. 

dziewczyna odpoczywa czytając książkę w jednym z apartemtów podczas ferii zimowych w owcy z widokiem

Odpoczywanie w stylu slow life 

Oferujemy naszym gościom wyjątkowe doświadczenia życia w stylu slow life. Umożliwia to lokalizacja Owcy z widokiem, która położona jest z dala od szumu miast. Doskonale wypoczywa się tu o każdej porze roku. Dla naszych gości przygotowaliśmy piękną salę w stylu sudeckim oraz bogatą biblioteczkę. Zachęcamy do sięgnięcia po wybrane pozycje z naszej listy i spędzania czasu z książką na łonie natury. Dobrym wyborem są również spacery medytacyjne oraz sesje relaksacyjne. Trudno o bardziej sprzyjające warunki do odpoczynku w wersji slow niż nasza piękna Kotlina Kłodzka. Góry Bystrzyckie potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagających. To wyjątkowe doświadczenie, które sprawi, że chętnie będziesz do nas wracać. Całość dopełni smaczna kuchnia przygotowana na bazie świeżych i lokalnych produktów. To kuchnia wege, która zaskakuje nawet zatwardziałych mięsożerców. Pokażemy Ci, że można smaczniej, spokojniej i zdrowiej. Slow, slow, slow… 

Postaw na ciałożyczliwą jogę w pięknej scenerii przyrody 

Oczywiście Owca z widokiem nie byłaby tym, czym jest, gdyby nie Zuza. To ona odpowiada za pozytywną energię oraz oferuje gościom dedykowane zajęcia z ciałożyczliwej jogi. To unikalny sposób na wyciszenie się oraz na doświadczenie otoczenia w nieskazitelnej postaci. Zuza specjalizuje się w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych. Każdorazowo dostosowuje je do potrzeb grupy oraz jej poszczególnych członków. Po zajęciach z ciałożyczliwej jogi dzień będzie zdecydowanie lepszy. Szybko się o tym przekonasz. 

Komfortowe warunki na łonie dzikiej przyrody 

Wypoczynek w górach na łonie dzikiej przyrody nie musi oznaczać warunków schroniska. Doskonale zdajemy sobie z potrzeb naszych klientów. Właśnie dlatego w Owcy z widokiem przygotowaliśmy pięknie wyposażone hotelowe apartamenty w kameralnym obiekcie, który wyglądem stylizowany jest na tradycyjne schronisko górskie. Z jednej strony Owca z widokiem świetnie wpisuje się w otoczenie przyrody, a z drugiej strony daje wysoki komfort spędzania czasu i gwarantuje wykończenie na najwyższym standardzie. Bez wątpienia nasz obiekt nie wpisuje się w trend polskiej hotelozy, gdzie jakość schodzi na drugi plan. My stawiamy na jakość, bo tylko w ten sposób możemy kreować wyjątkowe doświadczenia naszych gości. 

Tu czas płynie nieco inaczej 

W górach czas płynie nieco inaczej. Wszystko przebiega wolniej, spokojniej. To doskonałe miejsce do tego, aby uciec od otaczającego nas konsumpcjonizmu i presji. W Kotlinie Kłodzkiej chęć posiadania schodzi na dalszy plan. Tu chce się żyć, czuć i doświadczać. Już mały spacer po górskich kwietnych łąkach pozwala na zrozumienie tego, co w życiu powinno być najważniejsze. W Owcy z widokiem duży nacisk kładziemy na to, aby nasi goście zwolnili. Naprawdę nie musisz tak gnać. Skup się na sobie i doświadczaj. Zadbaj o siebie, o swój spokój psychiczny i dyspozycję fizyczną. Pokażemy Ci jak efektywnie i mądrze żyć slow. Dzięki temu docenisz nawet małe rzeczy, które Cię otaczają. Niestety w codziennym biegu ciężko Ci to umyka, a te chwile nigdy nie wrócą. Nie wolno o tym zapominać. Najlepszy moment na odpoczynek i zadawanie o siebie jest właśnie teraz. 

Wypocznij z Owcą z widokiem 

Jeżeli wciąż się zastanawiałaś/zastanawiałeś, to pora przestać. Wypoczynek w górach to sprawdzony wybór, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. To w górach odpoczniesz od szumu i świateł miast, a zamiast nimi będziesz delektować się rozgwieżdżonym niebem. Góry inspirują i dają natchnienie do działania. W Kotlinie Kłodzkiej możesz odkryć piękno górskiego krajobrazu i poczuć magię dzikiej przyrody. Postaw na odpoczynek slow, a jeszcze lepiej naładujesz akumulatory na kolejne wyzwania. Góry dają Ci swobodę, której nie znajdziesz w popularnych miejscowościach turystycznych. To one dają prawdziwy spokój i pozwalają zrozumieć własne ja. Zdrowe i świeże jedzenie oparte na produktach od lokalnych dostawców to tylko dopełnienie pięknego wypoczynku w górskiej scenerii Gór Bystrzyckich. Zachęcamy do zapoznania się z pakietami przygotowanymi przez Owcę z widokiem i postawienie na odpoczynek w wersji premium. 

Spis Treści

Sylwester z widokiem 2023/2024

od 3600 zł
Odkryj niezapomniane chwile Sylwestra w Kotlinie Kłodzkiej, balansujące pomiędzy relaksem a duchem slow. Nasz dedykowany pakiet to połączenie wege posiłków, zabaw dla dzieci, klimatycznej muzyki i gier, w otoczeniu surowego piękna Kotliny Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet

Ciałożyczliwy weekend z jogą - Intuicyjnie!

od 1150 zł
Dowiedz się więcej o weekendzie jeżeli masz ochotę na weekend z jogą, podczas którego pozwolisz sobie robić to, na co masz naprawdę ochotę?
Zobacz Pakiet

Wielkanocna Owca z widokiem 2023

od 1624 zł
W naszej Owcy z widokiem możesz spędzić wyjątkowe Święta Wielkanocne. To wszystko w otoczeniu zapierających dech w piersiach widoków, a także w zgodzie z filozofią slow. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowane pakiety wielkanocne, które obejmują noclegi, śniadania, a także wyjątkowe świąteczne obiadokolacje. Nasz obiekt zlokalizowany jest w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej.
Zobacz Pakiet