Pokoje czteroosobowe

Rodzinny wypad? Przyjacielska eskapada? Meldujemy gotowość na przyjęcie Was w pakiecie czteroosobowym, w naszych wygodnie urządzonych pokojach. Dla dzieci (i nie tylko) najlepsza atrakcja: łóżko piętrowe! Kto śpi na górze?

hotel w górach

Owca w Madrycie

Ten pokój poleca się na fiestę i na sjestę. Jest tu wszystko, czego potrzeba, a do tego przepastna łąka jesienią usłana kaniami i malownicze Góry Bystrzyckie. To dopiero życie jak w Madrycie!
Zobacz Pokój
hotel w górach, hotel w górach, Tanie noclegi w górach, góry 2024

Owca w Reykjaviku

Pokój jak nordyckie marzenie. Po jednej stronie okna romantyczna łąka i Góry Bystrzyckie, po drugiej stronie okna islandzka zorza polarna. Może nawet Björk zaśpiewa Wam do snu.
Zobacz Pokój
hotel w górach, hotel w górach, Tanie noclegi w górach, góry 2024

Owca w Seulu

A jakby tak wybrać się na wypoczynek z południowokoreańskim akcentem? W tym pokoju wypoczniesz po wędrówkach, w towarzystwie widoku na seulskie przygody Owcy-powsinogi, co to w niejednej stolicy się pasła.
Zobacz Pokój
hotel w górach

Owca w Lizbonie

Podróż pocztówkowym, portugalskim żółtym tramwajem… wprost do dolnośląskiego lasu, w którym jesienią grzyby wyrastają (nie tylko) po deszczu? Takie rzeczy tylko w Owcy z Widokiem.
Zobacz Pokój
hotel w górach

Owca w Berlinie

Zamiast wibrujących dźwięków techno, szum lasu. Ten pokój w klimacie „Królika po berlińsku” spełni oczekiwania górski wyjadaczek i wyjadaczy i zapewni Wam błogi odpoczynek po dniu pełnym przygód.
Zobacz Pokój
hotel w górach, majówka w górach 2024

Owca w Pradze

Wchodzi do pokoju czwórka przyjaciół, a tam czeska gospoda. A do tego Owca w Pradze ma widok na las z odsłuchem na ptasie radio w letnie poranki! Myśleliśmy, że bliżej niż z Dolnego Śląska do Pragi być nie może!
Zobacz Pokój
Zobacz pozostałe pokoje