Nasz Blog

Owca z widokiem to nie tylko budynek, w którym Was gościmy, ale niekończący się proces twórczo-biurokratyczny, a także codzienne życie na odludziu w otoczeniu miejsc niesamowitych. Ponieważ sami lubimy niektóre bardziej od innych, na naszym blogu znajdziecie zbiór poleceń, podpowiedzi i aktualnych informacji o wydarzeniach, które najbardziej nas kręcą.

Jak dobrze dbać o siebie w duchu Slow Life?

Filozofia slow life to odpowiednie dbanie o siebie w zakresie fizycznym i duchowym. To postawienie na rozwijanie swoich pasji, a także na uchwycenie właściwego balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem. Oto kilka podstawowych zasad dbania o siebie zgodnie z ideą slow life.
Przeczytaj resztę

Ostatnie artykuły

Dowiedz się co w trawie piszczy. Poznaj niezwykłe miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, atrakcje regionu i najlepsze trasy rowerowe na Dolnym Śląsku oraz nieznane turystom perełki, które sprawią, że Twój wyjazd będzie wyjątkowy. Ta okolica nie ma przed nami tajemnic. Nie zdradzimy Ci ich wszystkich, ale uchylimy ich rąbka. Całej reszty doświadczysz jak tylko tu przyjedziesz.
Blog - Search

Jak można wprowadzić Slow Life do swojego życia?

Zasady filozofii slow life mogą pomóc Ci odnaleźć balans w zgiełku codziennego życia. W tym artykule dowiesz się, jak skutecznie wprowadzić ideę slow life do swojego codziennego życia, wpływając pozytywnie na Twoje samopoczucie, zdrowie i relacje z innymi.
Przeczytaj wpis

Połączenie z naturą: jak joga pomaga nawiązać głębszą relację z otoczeniem

Joga nie tylko wzmacnia ciało i umysł, ale także umożliwia głębszą relację z naturą. Regularna praktyka wpływa korzystnie na jakość życia, pomaga zwalczać dolegliwości zdrowotne, wprowadza spokój i harmonię, a także nawiązuje więź z otaczającym światem. Odkryj moc i korzyści płynące z jogi bez względu na Twój wiek.
Przeczytaj wpis

Relaks w górach: zaczerpnij głęboko świeżego powietrza i odnajdź wewnętrzną równowagę

Owca z Widokiem oferuje unikalne doświadczenie relaksu w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Głęboko oddychaj świeżym górskim powietrzem, poszukaj wewnętrznej równowagi i doświadcz prawdziwej filozofii slow life. W ofercie znajdują się ciałożyczliwe zajęcia jogi oraz autorska wege kuchnia, które gwarantują pełny odpoczynek i odnowę.
Przeczytaj wpis

Wycieczki górskie i joga: połącz przyjemne z pożytecznym podczas swojego pobytu

Owca z widokiem to wyjątkowe miejsce, w którym zaznasz prawdziwego odpoczynku. U nas odkryjesz blaski slow life, poddasz się relaksowi poprzez medytację, jogę, czy wędrówki po pięknych górach Kotliny Kłodzkiej. Do tego autorska wege kuchnia i komfortowe warunki. To tu naładujesz swoje życiowe baterie. Zapraszamy!
Przeczytaj wpis

Aktywności na świeżym powietrzu, które wspierają zdrowy styl życia

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to kluczowy element zdrowego stylu życia. Dowiedz się, jakie aktywności na świeżym powietrzu mogą wspierać Twoje zdrowie i dobry nastrój. Od biegania, przez jazdę na rowerze, po nordic walking i jogę - wybierz swoją drogę do zdrowia i szczęścia.
Przeczytaj wpis

Zdrowy styl życia: połącz ciałożyczliwą jogę, slow life i wyjdź czasami z domu

W Owcy z Widokiem, położonej w sercu Kotliny Kłodzkiej, oferujemy unikalne doświadczenie zdrowego stylu życia. Przez połączenie ciałożyczliwej jogi, filozofii slow life i bliskości dzikiej przyrody, nasze miejsce staje się oazą spokoju, która pozwala odzyskać równowagę i nabrać nowych sił. Postaw na siebie i doświadcz pełni życia z nami.
Przeczytaj wpis

Wypoczynek w górach: odkryj piękno górskiego krajobrazu i poczuj magię przyrody

Zapraszamy do naszej Owcy z Widokiem - miejsca, gdzie możesz zaznać spokoju, odkryć piękno natury i naładować baterie. Doskonałe miejsce na wypoczynek, odległe od zgiełku miasta. Kotlina Kłodzka i Góry Bystrzyckie czekają na Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz ciałożyczliwą jogę, kuchnię wege i komfortowe warunki na łonie dzikiej przyrody. Żyj slow, wypoczywaj z nami.
Przeczytaj wpis

Jak żyć w duchu slow life. Poradnik zbalansowanego, wegetariańskiego życia tu i teraz

Slow life to filozofia lub idea, która promuje świadome i uważne życie. Jest przeciwieństwem szybkiego, miejskiego tempa życia, które jest tak pożądane i popularne w naszych dzisiejszych czasach.
Przeczytaj wpis

Najlepsze atrakcje Kotliny Kłodzkiej - Gdzie pod ziemię na Dolnym Śląsku

Jeśli chcecie wybrać się do Kotliny Kłodzkiej na Dolnym Śląsku, nie trzeba długo się zastanawiać. Wystarczy wsiąść w samochód lub pociąg Kolei Dolnośląskich (najlepszy tabor i sensowne połączenia) i po prostu tu przyjechać.
Przeczytaj wpis

Spalona, Czyli gdzie w Kotlinie Kłodzkiej na narty zjazdowe i biegówki.

Narty to wyjątkowy sposób na wypoczynek. W tym przewodniku znajdziesz informacje o najlepszych miejscach na narciarstwo w Dolnym Śląsku a dokładniej - W Kotlinie Kłodzkiej i górach stołowych.
Przeczytaj wpis

To też może Cię zainteresować

Chcesz odwiedzić Kotlinę Kłodzką i nie wiesz, gdzie się zatrzymasz? Sprawdź Owcę z widokiem, położoną zaraz u szczytu góry Jagodna. Poznaj naszą ofertę pokoi i pakietów wyjazdowych.

Nasze pokoje

Przygotowaliśmy 14 niepowtarzalnych pokoi i apartamentów. Wybierz pokój zgodny z twoimi wymarzonymi destynacjami! Znajdziesz tu wszystko, czego możesz potrzebować podczas wyjazdu, doprawione pięknymi widokami z okien. W drogę!
Czytaj więcej

Atrakcje regionu

Kotlina Kłodzka to kraina równie wyjątkowa, co nieodkryta. Sprawdź naszą autorską mapę, na której nieprzerwanie zbieramy dla Was okoliczne atrakcje, piękne widoki, sposoby na rozrywkę dla małych i tych całkiem dużych.

Czytaj więcej

Kontakt

Halo, odbiór — tu Owca z Widokiem. Nie ma u nas ani głupich pytań, ani głupich odpowiedzi, nawet jeśli nie zawsze są szczególnie poważne. Czy chodzi o rezerwację pokoju, o restaurację, czy generalnie sprawy wagi wszelakiej, zapraszamy do kontaktu.
Czytaj więcej