Joga

Zapraszamy Was na regularne zajęcia jogi z Zuzą! Zapraszamy lokalnie ogólnopolsko turystycznie przejezdnie. Zajęcia odbywają się w naszej pięknej sali. Zapraszamy niezależnie od płci wieku poziomu zaawansowania obwodu w udzie czy odległości między uszami. Wystarczy że posiadasz i zabierzesz ze sobą swoje ciało. Wpadaj na wygibasy 765 m n.p.m. Na zapominalskich własnego sprzętu czekają przepiękne maty marki MEYANTU. Aktualny grafik znajdziecie tutaj
Jeśli planujesz wpaść na zajęcia daj nam znać 516 121 621
W przypadku braku zapisów na godzinę przed zajęciami zostaną one odwołane.

Cena zajęć indywidualnych dla 1 osoby: 120 zł

Cena zajęć indywidualnych dla 2 osób: 150 zł

Powyżej 2 osób cena do uzgodnienia.

WASZA NAUCZYCIELKA

Zuzanna Bućko (Sheep Yoga) Przez kilka lat związana ze światem teatru i dramatu, dziś koordynatorka wszelkich aspektów życia w Owcy z widokiem, hiszpanofilka, kocia mama, a przede wszystkim zapalona joginka. Ukończyła kurs Ashtanga Vinyasa Jogi u Kino MacGregor i Tima Feldmanna w Miami Life Center oraz kurs Hatha Jogi w szkole Kavaalya, a obecnie szkoli się z Progresywnej Vinyasa Jogi w Awakening Yoga Academy w Seattle.

Jakiej jogi uczymy? Progresywnej Vinyasa Jogi, czyli...

...dokładnie chodzi tu o metodę Awakening Yoga autorstwa duetu: Carling Harps i Patrick Beach. Carling i Patrick prowadzą swoje studio i szkołę jogi w Seattle. Progresywna Vinyasa Joga czerpie z tradycyjnej praktyki Hatha Jogi i dostosowuje ją do współczesnych ciał i umysłów opierając się na przekonaniu, że każde ciało zostało stworzone do ruchu.
Główne filary Awakening Yoga to:
  • Funkcjonalne podejściem do asan dostosowane dla współczesnych ciał i umysłów.
  • Indywidualne poszukiwania wolności ruchu.
  • Przekonanie, że nie istnieje jeden, właściwy kształt danej asany. W każdym ciele przejmuje ona inną, właściwą dla tego konkretnego ciała formę.
  • Świadome kultywowanie codziennych rytuałów w miejsce pozbawionej głębszej świadomości rutyny.
  • Praktyka skupiona na kreatywnych wyzwaniach pobudzających ciało i umysł do nieustającego rozwoju.

Chciałabyś/chciałbyś zorganizować u na warsztaty jogi?

Napisz do Zuzy na [email protected]
od zł

Joga z widokiem

Jesteś instruktorką bądź instruktorem jogi i szukasz miejsca, w którym możesz zorganizować warsztaty pracy z ciałem? Możesz zrobić to w Owcy z widokiem!
Zobacz Pakiet