Mapa Owcy

Witamy w Owcy!

Sami lubimy wiedzieć dokąd jedziemy, by móc zaplanować sobie w którym kącie hotelu możemy rozłożyć się wygodnie, więc i do Was przychodzimy z planem Owcy z Widokiem!

Plan sytuacyjny to rzut z lotu ptaka, dzięki czemu możecie zobaczyć całą przestrzeń – gdzie znajdują się pokoje, a gdzie można zjeść, poczytać i spędzić czas z ludźmi.

Na tarasie – dostępnym dla wszystkich Urlopowiczów – niemal każdego ranka roztacza się zapach świeżej kawy. Goszczącym się u nas kawoszom nie straszna jest pora roku i widok ten podziwiają już od świtu.

Do Sali można wejść na zimno – bezpośrednio z zewnątrz, lub przez Recepcję. To właśnie przy Recepcji znajdziecie regał z grami planszowymi do wyboru do koloru. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy! Warto pamiętać jednak o odłożeniu gier z powrotem na miejsce i poinformowaniu nas, jeśli znajdziecie jakieś braki. Wspólnie zadbajmy o nasz wypoczynek.

Na łące w ciepłe, wiosenne i letnie dni, rozkładamy leżaki i boisko do siatkówki. 

Plan Sytuacyjny wskazuje też gdzie stoi nasza szopka na rowery i narty (zaopatrzona w sprzęt do drobnych napraw) i gdzie odbywają się indywidualne zajęcia z jogi lub masaży.

Nareszcie widać dokładnie, że mamy dwa parkingi, dzięki czemu nie musicie się obawiać, że nie starczy miejsca na Wasze auto. Starczy – już nasza w tym głowa!

Na PARTERZE znajdziecie

3 apartamenty sześcioosobowe

Na Parterze rozrysowany układ apartamentów pozwoli Wam zwizualizować sobie ogrom przestrzeni, którą dysponujecie rezerwując tu nocleg. Nie tylko dobrze wyposażona kuchnia, salon i telewizor, ale też wyjście bezpośrednio na łąkę tylko się proszą o wypoczynek. 

Nasz artysta Pasterz Szymon zobrazował Wam też Owiego. Gdzie znajdziecie tego wspaniałego kocura?

Na 1. PIĘTRZE natomiast

6 pokoi czteroosobowych 

Na rysunku przedstawiamy dwa, natomiast wszystkie są tak samo zaopatrzone – 2 łóżka jednoosobowe (które można złączyć tak, że żadna siła ich nie rozdzieli), 1 piętrowe, przestrzeń do jedzenia, mały aneks kuchenny i oczywiście – łazienkę. Tam czekają na Was (jak w każdym innym pokoju) żel pod prysznic i szampon z firmy Yope.

A na górze, z najlepszym widokiem z 2. PIĘTRA: 

4 pokoje dwuosobowe i 1 apartament czteroosobowy. 

Wiemy, że to jest poddasze, dlatego te pokoje są KLIMATYZOWANE!

Na dodatkową uwagę zasługuje Apartament Owca w Olimpie. Duży, przestronny apartament z balkonem i niesamowitym widokiem. Dobrze zaopatrzona kuchnia – na wyposażeniu znajduje się płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka, zestaw talerzy, sztućców, szklanek i filiżanek, ale również patelnia, garnki w różnych rozmiarach – chcemy, żeby każdy czuł się jak w domu!