Nasz Blog

Owca z widokiem to nie tylko budynek, w którym Was gościmy, ale niekończący się proces twórczo-biurokratyczny, a także codzienne życie na odludziu w otoczeniu miejsc niesamowitych. Ponieważ sami lubimy niektóre bardziej od innych, na naszym blogu znajdziecie zbiór poleceń, podpowiedzi i aktualnych informacji o wydarzeniach, które najbardziej nas kręcą.

Jak dobrze dbać o siebie w duchu Slow Life?

Filozofia slow life to odpowiednie dbanie o siebie w zakresie fizycznym i duchowym. To postawienie na rozwijanie swoich pasji, a także na uchwycenie właściwego balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem. Oto kilka podstawowych zasad dbania o siebie zgodnie z ideą slow life.
Przeczytaj resztę

Ostatnie artykuły

Dowiedz się co w trawie piszczy. Poznaj niezwykłe miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, atrakcje regionu i najlepsze trasy rowerowe na Dolnym Śląsku oraz nieznane turystom perełki, które sprawią, że Twój wyjazd będzie wyjątkowy. Ta okolica nie ma przed nami tajemnic. Nie zdradzimy Ci ich wszystkich, ale uchylimy ich rąbka. Całej reszty doświadczysz jak tylko tu przyjedziesz.
Blog - Search

Joga dla początkujących: Jak rozpocząć przygodę z jogą?

Chcecie zacząć bezpiecznie ćwiczyć jogę ale nie wiecie jak się do tego zabrać? To dobrze trafiliście – specjalnie dla Was stworzyliśmy poradnik: joga dla początkujących.Joga dla początkujących to doskonała forma rozpoczęcia aktywności fizycznej. Dzięki jej praktyce, będziesz miał ogromną energię i siłę, by zaczynać od nowa życie. Ten przewodnik pokaże Ci drogę do sukcesu w jogach.
Przeczytaj wpis

Gdzie są najlepsze miejsca na grzyby w dolnośląskich lasach? Kotlina Kłodzka i okolice oczywiście!

Województwo dolnośląskie skrywa najsmaczniejsze grzyby. Zapraszamy do naszego przewodnika gdzie znaleźć najlepsze grzyby w Kotlinie Kłodzkiej.
Przeczytaj wpis

Gdzie pojechać na weekend? Dolny śląsk i Kotlina Kłodzka

Cały Dolny Śląsk jest miejscem wyjątkowym, o tkance zaskakującej i niejednorodnej. Są tu zamki, twierdze i malownicze górskie szlaki. Znajdzie się coś dla miłośniczek i miłośników natury oraz pieszych i rowerowych wypraw, ale też perełki architektoniczne i pełne uroku miasta oraz miasteczka. Na Dolnym Śląsku są kierunki idealne na romantyczny weekend we dwoje (albo we dwóch czy dwie) i atrakcje dla całej rodziny, a przy okazji wszystko, co pomiędzy.
Przeczytaj wpis

To też może Cię zainteresować

Chcesz odwiedzić Kotlinę Kłodzką i nie wiesz, gdzie się zatrzymasz? Sprawdź Owcę z widokiem, położoną zaraz u szczytu góry Jagodna. Poznaj naszą ofertę pokoi i pakietów wyjazdowych.

Nasze pokoje

Przygotowaliśmy 14 niepowtarzalnych pokoi i apartamentów. Wybierz pokój zgodny z twoimi wymarzonymi destynacjami! Znajdziesz tu wszystko, czego możesz potrzebować podczas wyjazdu, doprawione pięknymi widokami z okien. W drogę!
Czytaj więcej

Atrakcje regionu

Kotlina Kłodzka to kraina równie wyjątkowa, co nieodkryta. Sprawdź naszą autorską mapę, na której nieprzerwanie zbieramy dla Was okoliczne atrakcje, piękne widoki, sposoby na rozrywkę dla małych i tych całkiem dużych.

Czytaj więcej

Kontakt

Halo, odbiór — tu Owca z Widokiem. Nie ma u nas ani głupich pytań, ani głupich odpowiedzi, nawet jeśli nie zawsze są szczególnie poważne. Czy chodzi o rezerwację pokoju, o restaurację, czy generalnie sprawy wagi wszelakiej, zapraszamy do kontaktu.
Czytaj więcej